جستجو

چرا اطلس کالا

 

 

خدمات اطلس کالا، با توجه به جایگاه اینترنت و تجارت الکترونیک در زندگی امروز مردم، و با هدف آسان‌تر کردن ارتباط بین مشتریان و تأمین‌کنندگان در صنعت ساختمان طراحی شده است. اطلس کالا به خریداران این امکان را می‌دهد که در هر دسته از محصولات ساختمانی، قیمت تأمین کنندگان مختلف را در کنار خصوصیات محصول و مشخصات هر یک از تأمین‌کنندگان مشاهده کنند. علاوه بر آن‌که چنین روشی به خریداران کمک می‌کند با تأمین‌کنندگان فراوان و متفاوتی مواجه باشند، مزیت دیگر آن در این است که به آن‌ها اجازه می‌دهد، با اشراف کامل نسبت به قیمت‌های موجود و همینطور با در نظر گرفتن تجربیات سایر خریداران، نسبت به خرید اقدام کنند. بدیهی است که استفاده از این روش، می‌تواند منجر به یافتن با کیفیت‌ترین محصولات و ارزان‌ترین آن‌ها شود، آن هم بدون آن‌که نیازی به تلفن زدن‌ها و پرس و جوهای مکرر و یا مراجعات حضوری پیاپی باشد.

 

 

اطلس کالا برای تأمین‌کنندگان نیز، امکانات قابل توجهی فراهم کرده است. در بازار سنتی، به دلیل محدودیت‌های جغرافیایی، زمانی و اطلاع‌رسانی، اغلب، مشتریان یک تأمین‌کننده، از دایره‌ای خاص فراتر نمی‌روند. با این وجود، روش تجارت الکترونیک، تمام این محدودیت‌ها را حذف کرده و به تأمین‌کنندگان اجازه می‌دهد، در معرض دید بسیاری از مشتریان بالقوه جدید قرار بگیرند.

 

 

قابلیت اطلس کالا در ثبت و نمایش نظرات کاربران، هم به کاربران این امکان را می‌دهد که بهترین تأمین‌کننده را برگزینند، و هم به تأمین‌کنندگان این امکان را می‌دهد که بی‌آنکه نیاز به هزینه تبلیغاتی داشته باشند و با تکیه بر کیفیت کارشان، از مؤثرترین ابزار تبلیغاتی بر خریداران، یعنی نظرات سایر خریداران، بهره‌مند گردند.

 

 

اگر به عنوان یک تأمین‌کننده احساس می‌کنید هزینه کردن برای راه انداختن یک فروشگاه اینترنتی و سپس هزینه‌های تبلیغات دیجیتال برای آگاهی‌بخشی به مشتریان و هدایت آن‌ها به فروشگاهتان برایتان به صرفه نیست و در عین حال دوست دارید خود را با هزینه‌ای اندک، در معرض دید ۵۰٪ از ایرانیان که کاربر اینترنت هستند قرار دهید، اطلس‌کالا می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد.

 

 

اطلس‌کالا با حذف محدودیت‌های ناشی از بازار سنتی، باعث می‌شود ملاک خرید و فروش، از مسائلی نظیر نزدیکی، شناخت شخصی و تجربیات قبلی، به مسائلی چون کیفیت و قیمت تغییر کرده و با توجه به تجربه‌ای جمعی، که به طور دائم در حال خود تصحیحی است، صورت پذیرد.