جستجو

درباره ما

 

 

اطلس کالا به پشتوانه بیش از سی سال ساخت و ساز در شمال تهران، سامانه ای آنلاین برای استعلام قیمت محصولات و تجهیزات ساختمانی است. در واقع فرایند و سورس هایی که خود مجموعه در طی سی سال برای استعلام و خرید تجهیزات ساختمانی از آن بهره برده به صورت پلتفرمی آنلاین عرضه شده است. بنابراین حرفه ای ترین پروسه استعلام و سورسینگ صنعت ساختمان هم اینک در وب سایت اطلس کالا ارائه گشته است.

 

من به عنوان يك خريدار چرا بايد از خدمات اطلس كالا استفاده كنم؟


چون استعلام خریداران در اختیار معتبرترین عرضه کنندگان قرار گرفته که عمدتا قیمت های اصلی بازار توسط آنها تعیین می گردد؛ اصطلاحا عرضه کنندگانی که فی بازار توسط آنها تعیین می شود. از آنجایی که این قیمت ها طی رقابتی شدید میان فروشندگان عرضه می شود، خریدار می تواند مطمئن باشد که به پایین ترین قیمت ممکن دسترسی خواهد یافت. ضمن آنکه اطلاعات تماس کامل فروشندگان نیز همراه با قیمت در اختیار خریدار قرار می گیرد.
این پروسه استعلام و این عرضه کنندگان طی مدت بیش از سی سال فعالیت این گروه سرمایه گذاری حاصل شده اند.

 

 

من به عنوان يك فروشنده چرا بايد از خدمات اطلس كالا استفاده كنم؟


چون استعلام قیمت از سوی خریداران رجیستر شده و معتبر ارسال می گردد که تقریبا تمامی آنها قطعا خرید خواهند نمود؛ خریدارانی که هر روز میلیون ها تومان خرید انجام داده و بسیاری از آنها در هر زمان حداقل دو پروژه فعال دارند. این خریداران طی تبلیغات وسیع اطلس کالا و با پایش محلی و مراجعه حضوری کارشناسان مجموعه ارزیابی و تعیین اصالت شده اند. فروشندگان می توانند با آسودگی نسبت به ارائه قیمت رقابتی در پاسخ استعلام ها اقدام کنند چون قیمت ارائه شده به صورت اختصاصی فقط برای خریدار تعیین اصالت شده ارسال می گردد. در واقع سامانه ارائه قیمت کاملا امن و اختصاصی می باشد. ضمن آنکه خریدار با ارائه نخستین قیمت از سوی فروشنده، به اطلاعات تماس وی دسترسی پیدا کرده و اگر قیمت و شرایط مورد تاییدش باشد، بلافاصله مستقیما تماس برقرار می نماید. 
در صورتی که فروشنده دارای عضویت طلایی باشد، از همان ابتدا به مشخصات کامل خریدار دسترسی داشته و پیشنهاد قیمت را با علم به هویت خریدار ارائه می نماید.